Adıyaman Esnaf Odası Başkanlığı seçim startını verdi

Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ziya Duranay, 6 Mayıs'ta yapılacak olan olağan genel kurul için Besni'de istişare toplantısı düzenledi.

Adıyaman Esnaf Odası Başkanlığı seçim startını verdi
Bölge
Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ziya Duranay, 6 Mayıs’ta yapılacak olan olağan genel kurul için Besni’de istişare toplantısı düzenledi.

Besni Yenikentte yapılan istişare toplantısına il ve ilçe oda başkanları katıldı. Toplantısında konuşan Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ziya Duranay, “6 Mayıs’ta yapılacak olan Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin 2018 Olağan Genel Kurulunda teşkilatımızın oda yöneticisi arkadaşlarımızın teveccühü ile 2014 yılında beridir büyük bir mutluluk ve gururla yönetim kurulu başkanlığını yaptığım bu göreve ekip arkadaşlarımızla tekrar talip olduk. Bu doğrultuda Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati işitmen, Besni Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mitat Songur ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla bir araya gelerek ilk startımızı verdik" diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom