Adıyaman’da şehitler için konvoy düzenlendi

ADIYAMAN (İHA) – Adıyaman'da, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na destek ve şehitler için konvoy düzenlendi.

Adıyaman’da şehitler için konvoy düzenlendi
Bölge
ADIYAMAN (İHA) – Adıyaman’da, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na destek ve şehitler için konvoy düzenlendi.

Adıyaman FSM Motorcular Grubu tarafından sosyal medya üzerinden başlatılan konvoy etkinliğine Adıyaman’da akşam saatlerinde yüzlerce kişi katıldı. Atatürk Bulvarı Ünal Petrol Kavşağı’nda bir araya gelen vatandaşlar, motosikletleri ve araçlarıyla Adıyaman-Gölbaşı karayolu Çakal Köprüsü mevkiinde bulunan polis uygulama noktasına gitti. Burada polislere kolaylıklar dileyen ve dualar eden vatandaşlar, daha sonra tekrar konvoy şeklinde şehir merkezine gitti. Şehir merkezinde bir süre ilerleyen konvoy, daha sonra Sümer Meydanı’nda durdu. Burada araçlarından inen vatandaşlar, şehitler için saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı’nı okudu. Şehitler için yapılan duaların ardından vatandaşlar kent merkezinden ayrıldı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom