Adli Kurumu 71 memur alacak

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu 18 Mart 2019 tarihinde DPB üzerinden yayınladığı ilan ile 71 memur alımı yapıyor.

Adli Kurumu 71 memur alacak Malatya

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu 18 Mart 2019 tarihinde DPB üzerinden yayınladığı ilan ile 71 memur alımı yapıyor. Alımı Merkez ve Taşra teşkilatlarına yapacaktır.

Alım kuruma bağlı merkez ve taşra teşkilatlarına lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından yapılmaktadır.

Alımı İstanbul, Ankara, Diyarbakır, Malatya, Trabzon, Antalya, Bursa, İzmir, Erzurum ve Adana şehirlerine yapılacaktır. Alım destek personeli (hizmetli) 7 kişi, şoför 3 kişi, 9 kişi biyolog, 8 kişi laborant, 13 kimyager, 9 kişi mühendis, 18 kişi sağlık teknikeri ve 4 kişi hemşire olarak toplam 71 kişi istihdam edilecektir.

Başvurular 25 Mart 2019 günü saat 10:00' da başlayıp 5 Nisan 2019 günü saat 17:00 itibarıyla sona erecektir.

Başvurular Adli Tıp Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. İnternet sitesi üzerinden yapılan başvuru sonrasında posta veya diğer iletişim kanallarıyla herhangi bir belge gönderilmeyecektir.

Öğrenim durumları her pozisyon için ayrı ayrı verilmiş olup kılavuz içerisinde verilen tabloda yer almaktadır. Ayrıca başvuru yapacak adayların KPSS 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Yaş sınırı olarak 35 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.

Adli Tıp Kurumu Taşra Teşkilatında 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”a göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilecektir.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom