AEP kapsamında ‘eğitici eğitimi’ alan kişiler sertifikalarını aldı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Aile Eğitim Programı kapsamında verilen 'eğitici eğitimi' sonrasında katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

AEP kapsamında ‘eğitici eğitimi’ alan kişiler sertifikalarını aldı
Bölge
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Aile Eğitim Programı kapsamında verilen ‘eğitici eğitimi’ sonrasında katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

Aile Eğitim Programının (AEP) daha fazla aileye ulaşması ve yaygınlaşması için 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitici eğitimi sonunda katılımcılar sertifikalarını aldı. Konusunda uzman kişiler tarafından beş gün boyunca medya, eğitim, hukuk, sağlık, iktisat ve alanlarında eğitimler verildi.

Adıyaman’da çeşitli kurum ve kuruluşlardan 32 kişinin katıldığı eğitim sonunda tamamına sertifika verildi. Sertifikaları Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Emin Karadeniz tarafından verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Adıyaman Denetimli Serbestlik, Memur-Sen ve Kamu Sen, Adıyaman Barosu, Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, Emniyet Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk eğitim Merkezinden 32 personel eğitici eğitimi aldı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom