Ahmet Çakır Büyükşehir Belediyesinin Borcunu Açıkladı

Ahmet Çakır Büyükşehir Belediyesinin Borcunu Açıkladı

Ahmet Çakır Büyükşehir Belediyesinin Borcunu Açıkladı Malatya

Er TV’de canlı yayınında soruları cevaplayan AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, Malatya Büyükşehir Belediyesinin borcunun 801 milyon TL olduğunu söyledi.

 

Ayrıntılar gelecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Niyazi kockan @Çakır

20 Nisan 2019 21:48

Bugüne kadar niye açıklamadın ateş düştü bir yerlerine malatya seni unutmaz çakır efendi sen öznur la el ele yemeye devam et selo başkan eminim hakkınızdan gelecek

Tahir Ata @Dışarıdan konuşmak güzel

20 Nisan 2019 18:35

Ya adam iki dönem ne çaba harcadı Malatya yı ayağa kaldırdı. Malatya malatya olalı böyle hizmet görmedi. Adam size hizmet için yol asfalt altyapı sosyal faaliyet sosyal tesis ulaşım vs herşeyi yaptı. Bunlar olurken sesiniz çıkmadı, kapınızın onune kadar otobüs istediniz, asfalt istediniz, hepsi gerçekleşirken sesiniz çıkmıyordu. Malesef bu hizmetlerde bedava yapılmıyor. Adam gidince ne yaptı ne etti. Malatya ya 2007 de veda etmiş ve 2016 de geri dönmüş biri olarak malatya nın ne kadar değiştiğini bizzat şahit oldum. Bunu görmemek için kör olmak gerek.

ismet badem @kahraman

20 Nisan 2019 14:24

belediyenin elbet borcu olacak ama açık ve şeffaf olmalı herşey. yeni başkanın açıkladığı borcun martaval olduğu anlaşıldı zaten belliydi. hiç bir iş yapmadan kendini kahraman ilan etme yöntemi bunlar. öncekileri karala yapmadığın hizmetlere onları bahane et kendini de kahraman ilan et. seçime 2 yıl kala da bir iki şey yaparsın onları da 1 se 10 diye anlatırsın yer bu millet.

ZaLiMM @YAZIKKK

20 Nisan 2019 13:45

Bütün yaptıgınız belediye Başkanlık secimlerinde sana oyumu vermedim Sana oyunu verenlerinin yüzde 90nıda biz tayip erdogan icin veriyoruz dediler madem oyle oy veren vatandaşlarımıza sesleniyorum vermeyin bu adam hırsız dedık hizmet etmiyor dolandırıcılık yapiyor biz akp icin veriyoruz dediniz ozaman gelsin akp sayın recep tayip erdogan kendi hazinesinden kendi banka hesaplarindan malatyanın tüm borucunu kapatsın ozaman..

Celal güzel @Haber

20 Nisan 2019 10:45

Kendin döneminden niye açıklamadın şimdi kalkmışsın belediye borcunu açıklıyorsun açıklama sanımı kaldı Çakır efendi Selahattin görkan açıkladı hakımı helal etmiyorum Sana ve senin gibilerine sen Malatya için ne yaptın ki millet vekilinde yapasın ancak çalarsın garibanın ahını alacaksın belki bu dünyada iki yakan bir araya gelebilir inşallah öbür dünyada iki yakan bir araya gelmez

Suna @Adalet

19 Nisan 2019 22:40

Azmı vekilim bu borç akçadağ esenbey köyünden kömbeyi yedin fatma çifdemir hanımın sülalesini maskiye doldurdun

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom