Siyaset Haber Girişi : 30 Ağustos 2021 23:41

Ak Parti'den Akçadağ Açıklaması

Ak Parti'den Akçadağ Açıklaması

Ak Parti Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşudur. Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde  hizmet vermeye devam eden Ak Partimizin çatısı altında yer almak, hizmet vermek büyük bir şereftir. 

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

 

Kurulduğu günden bu yana hem Oy’unu, hemde üye sayısını artırmış olan partimiz ile ilgili küçük algı oyunlarıyla, yalan yanlış haberlerle kamuoyunu yönlendirmeye çalışmak iyi niyetli bir yaklaşım değildir. Bu büyük aileden çok az ve sınırlı sayıda da olsa ayrılan elbette olmuştur. Fakat bu sınırlı ayrılmaların, büyük bir kısmı; Memurluk ataması veya benzeri nedenlerle “ Siyasi Parti üyesi olmama “ şartını arayan mesleki nedenlerle istifa sebebidir. Ayrıca, İstifa eden üyelerimizle irtibata geçerek istifa nedenlerini öğrenip zorunluluk hali dolayısı ile istifa eden üyelerimizle diyaloğun kopmaması, iletişimin daimi olarak devam etmesi konusunda da hassasiyet gösteriyoruz. Bu çerçevede istifa eden üyelerimizin yer aldığı çalışmaya bir şekilde erişilerek Akçadağ ilçemizde sanki toplu bir istifa varmış gibi haber yapmaya çalışmak, her gün yalan haberlere cevap vermeye çalışan partimizi bir yenisi ile muhatap etmekten ve gece gündüz demeden Ülkemize, Malatyamıza, Akçadağımıza büyük hizmetler veren Ak Partimizin sırtında bir yara da biz açalım niyetinden başka gaye taşımaz.

 

Akçadağ, partimiz için önemli ve kıymetli bir ilçedir. Malatya siyasetine katkısı önemlidir. Siyasi olgunluğunu ve birikimini son ilçe kongremizde örnek bir duruş ile göstermiş Akçadağımızın iddia ediliyor gibi muğlak ifadelerle dedikodu ortamına çekilmeye çalışılması ham bir hayale hizmet etmekten öteye geçemeyecektir. 
Akçadağımızın her zaman olduğu gibi Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, partisine en güçlü şekilde destek olmaya ve yanında yer almaya devam edeceğine olan inancımız tamdır.

 

Kıymetli hemşehrilerimizin bilgisine saygıyla sunarız.

 

Dutpınar haber arası

AK Parti Malatya
İl Tanıtım ve Medya Başkanlığı

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.