AK Parti veda değil, vefa partisidir

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “AK Parti veda değil, vefa partisidir. Bu görevler bize verilirken ‘iyi’, bizden gidince ‘kötü’ olmamalı” dedi.

AK Parti veda değil, vefa partisidir Malatya

Milletvekili Çalık, AK Parti Malatya İl Yönetim Kurulu toplantımıza katılarak, seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda konuşan Çalık, “31 Mart yerel seçimleri nedeniyle 2 ay süreyle hepimizin gece-gündüz çalışmamız gerekiyor. Ev ev, kapı kapı çalışmamız gerekir. Önümüzdeki ay, Ekonomi Bakanımız, Bilim ve Sanayi Bakanımız, Ulaştırma Bakanımızı Malatya’ya davet ettik ve nasip olursa Malatya’da olacaklar. Sayın bakanlarımızın ziyaretlerinin ardından bütün Malatya’nın özlemle beklediği Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Malatya’da ağırlayacağız.” dedi.

Malatya’da büyükşehir ve 13 ilçeyi cumhur ittifakı ile birlikte rekor bir oy oranı ile alacaklarını belirten Çalık, “Malatya’da tarih yazacağız. AK Parti veda değil, vefa partisidir. Herkes vefayı gösterir, gösterdiği oranda da vefa görür. Bu görevler bize verilirken ‘iyi’, bizden gidince ‘kötü’ olmamalı. Bizim partimize., bizim liderimize, bizim teşkilatımıza vefamızı her her şekilde göstermemiz gerekir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom