Spor Haber Girişi : 11 Ağustos 2021 13:57

Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu temizlendi

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turunda DG Sivasspor, yarın Gürcistan´ın Dinamo Batumi takımıyla rövanş maçına çıkacak. Karşılaşma öncesinde Sivas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu´nda temizlik çalışması gerçekleştirildi.
Sivasspor yarın UEFA Konferans Ligi´nde Gürcistan temsilcisi Dinamo Batumi ile rövanş maçında karşı karşıya gelecek. Hem bu karşılaşma hem de yeni sezon öncesinde Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu´nda gerçekleştirilen hazırlıklara Sivas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından destek verildi.
Bu kapsamda Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumunun çevresinde ve içinde temizlik çalışmaları gerçekleştirilirken Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun da çalışmaları takip etti. Konferans Ligi´nde mücadele eden Sivasspor´a başarılar dileyen Başkan Yardımcısı Olgun, "Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin´in talimatlarıyla hem stadyum çevresinde hem de içerisinde taraftarlarımızın daha sağlıklı, hijyenik ortamda maçlarını izleyebilmeleri için çalışmalar yapıyoruz" dedi.