Başkan Aslan Polis Haftasını kutladı

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper'i makamında ziyaret etti.

Başkan Aslan Polis Haftasını kutladı
Bölge
Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper’i makamında ziyaret etti.

Polis teşkilatının kuruluşunun 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle gerçekleşen ziyarette Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan, tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutlayarak İl Emniyet Müdürü Metin Alper’e bu önemli görevlerinde başarı diledi. Polis Haftasını kutladığını belirten Aslan, “Emniyet teşkilatımız cumhuriyet tarihimizde yaşadığımız sıkıntılı dönemlerde bile, milletimizin huzur ve güven kaynağı olabilmeyi her zaman başarmış bir teşkilattır. Vatandaşlarımızın adeta bir şefkat kapısı olan emniyet mensuplarımızın milletimizin huzuruna, birlik ve beraberliğine, ülkemizin bekasına kast edilmiş tüm girişimleri başarıyla bertaraf etmiş ve tüm saldırıları kahramanca önlemişlerdir. Bu uğurda canlarını siper ederek şehit olan tüm polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca Adıyaman’a atandığı tarihten bu yana vatandaşımızın huzur ve güvenliğinin temini için gece gündüz demeden çalışan İl Emniyet Müdürümüz Metin Alper’e ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu vesileyle üstün bir vazife anlayışıyla hizmet veren tüm emniyet teşkilatımıza görevlerinde başarılar diliyor 173. Kuruluş yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutluyorum” diye konuştu.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Metin Alper ise, Polis Teşkilatının 173. yılı vesilesiyle düzenlenen etkinliklerle ilgili bilgi verdi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom