casino siteleri

Başkan Bilgin, Biz gerçekçiyiz milleti aldatmadık aldatmayacağız

GENEL Haber Girişi : 29 Mart 2024 11:55
Başkan Bilgin, Biz gerçekçiyiz milleti aldatmadık aldatmayacağız
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen Yerel Kalkınmada Belediyelerin ve Esnafın Rolü programına konuk olan Sivas Belediye Başkanı v
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından düzenlenen Yerel Kalkınmada Belediyelerin ve Esnafın Rolü programına konuk olan Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, gerçekçi olduklarını, milleti aldatmadıklarını ve aldatmayacaklarını söyledi.
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde düzenlenen Toplantıya AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ve çok sayıda esnaf katıldı.
Toplantıda yapılan çalışmalar ve yapılacak projeler hakkında bilgi veren Başkan Bilgin, kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı.
Seçim sürecinde kamuoyunda gündeme gelen hafif raylı sistem projeleri üzerine gelen soruya Bilgin, Ankaradan 500 km hızlı tren hattı çeken iktidarın Belediye Başkanı olarak Sivasa yapılacak 10 kmlik hat ihtiyacı karşılasa ilk önce biz söyleriz. Biz gerçekçiyiz milleti aldatmadık aldatmayacağız. 22 yılın iktidarın mensubu olarak sizlerin karşısındayız alnımız açık yüzümüz ak. dedi.
Ankara temasları hakkında kendisine yöneltilen eleştirileri de cevaplayan Başkan Bilgin, Ankara Türkiyenin Başkenti, idarenin kaynağı, irade orada. Sen bu açıkladığın projeyi Ankaraya gidemezsen hayata geçiremezsin. Ben eminim ki; Bugün Hilmi Bilgin Ankaraya gidiyor. diyenler yarın Ankarada Bakanlıkların yolunu bulamaz, Bakanlıklardan randevu almayı beceremez. Ankaraya gitmeyi siyasi propaganda olarak eleştirebilecek bir iradenin Sivasa ne verip ne veremeyeceğini sizlerin takdirine bırakıyorum. Ben Ankara ve İstanbulda da bu şehrin menfaati için ne yapılması gerekiyorsa onu yaparım. dedi.