Başkan Koca Kale'de Hedef rekor oy

Başkan Koca Kale'de Hedef rekor oy alarak Türkiye ve Malatya birincisi olmak dedi.

Başkan Koca Kale'de Hedef rekor oy Siyaset

Ak Parti Kale Belediye Başkanı adayı Murat Koca seçim çalışmalarına devam ediyor.

Başkan adayı Koca, Ak Parti Kale ilçe başkanı Cemal Çiçek  ve yönetimi ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Kale ilçe başkanı Mustafa Avcı ile bir araya geldi.

Ak Parti Kale Belediye Başkanı adayı Murat Koca ‘‘31 mart yerel seçimde Cumhur İtifakı ile birlikte ortak paydamız olan Kale için hep birlikte tek yürek olup Kale ilçemizi 31 Mart Mahalli İdareler yerel seçimlerinde rekor oy alarak Türkiye ve Malatya birincisi olmak için çalışacağız’’ dedi.
Kale ilçe halkı ile el ele, kol kola bir seçim süreci geçirmek için elinden geleni yapmaya çalıştığını belirten Koca, Kale İlçesi için bu güne kadar yapılamayan, eksik bırakılan tüm hizmetleri en iyi şekilde yapmak için elimizden geleni yapacağım dedi.

Başkan adayı Koca Mimar olmasının vermiş olduğu mesleki birikim ve tecrübesi ile Kale halkı için hiç kimseyi ayırt etmeden çalışmalar yapacağını belirtti.
Koca. Belediye Başkanlığı kendisine nasip olması halinde başkanlık süresi boyunca gece gündüz durmaksızın Kale İlçe halkı için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom