casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Başkan Sülük'ten Açıklama

Gündem Haber Girişi : 25 Nisan 2024 22:56
Başkan Sülük'ten Açıklama
Başkan Sülük'ten Açıklama


Malatya'nın Pütürge ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları sırasında yaşanan bir olay ciddi bir tepki topladı. Ulusal medyada da yer alan ve sosyal medyada gündem olan görüntülerdeki kişinin Pütürge Belediyesinde çalıştığı ifade edilirken konuya ilişkin Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük bir açıklama yaptı.

Deprem konutları

 

Başkan Sülük Sayın Pütürgeliler ve kamuoyu;

Bugün sosyal medyada geniş yer bulan ve Pütürge’mizde gerçekleşen üzücü olayla ilgili yanıltıcı bilgilerin dolaşımı üzerine bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

 

Öncelikle, bu üzücü hadiseden etkilenen çocuğumuz ve ailesinin yanında olacağız Yaşananlardan ötürü derin üzüntü duyuyor 

 

Bu bağlamda, bahsi geçen kişi belediyemize bağlı PÜRAŞ A.Ş. şirketinde görev almaktaydı. Meydana gelen olayın ardından, şirketimiz tarafından hızla gerçekleştirilen inceleme neticesinde ilgili personelin işine son verilmiştir.

 

PÜRAŞ A.Ş. ve belediyemiz, konunun her yönüyle aydınlatılması için ilgili kurumlarla sıkı bir iş birliği içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Pütürge’mizin huzuru ve güvenliği için gerekli tüm adımlar kararlılıkla atılmakta ve süreç dikkatle yönetilmektedir.

Sizlere saygılarımı sunar, bilgilerinize arz ederim.

YouTube Haber arası


 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Aa 26 Nisan 2024 09:11

    İşine son verince olay yasanilmadi herşey yoluna mi girdi sanıyorsunuz