casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Belediyeden Mardin ve Diyarbakıra veteriner ve itfaiye desteği

HABERDE İNSAN Haber Girişi : 24 Haziran 2024 14:20
Belediyeden Mardin ve Diyarbakıra veteriner ve itfaiye desteği
Mardin ve Diyarbakırda meydana gelen yangın bölgesine Adıyaman Belediyesi tarafından itfaiye ve veteriner desteği verildi.Mardin ve Diyarbakırda meydana
Mardin ve Diyarbakırda meydana gelen yangın bölgesine Adıyaman Belediyesi tarafından itfaiye ve veteriner desteği verildi.
Mardin ve Diyarbakırda meydana gelen yangın bölgesine Adıyaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı 4 personel ve 1 adet itfaiye aracı sevk edildi. Olay yerine giden itfaiye ekipleri yangın söndürme çalışmalarına destek verdi. Meydana gelen yangında hayvanların yaralanmasından dolayı Adıyaman Belediyesi bu defa veteriner desteği verdi. Adıyaman Belediyesi Veteriner Müdürlüğüne bağlı 4 veteriner, 1 adet patiambulans ve 2 adet araç desteği sağlandı. Mardin ve Diyarbakıra giden veteriner ekipler, buradaki yangınlarda yaralanan hayvanlara tedavi uyguladı.
Hayvanlarının tedavi edilmesinden dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getiren vatandaşlar, Adıyaman Belediyesine, veteriner hekimlere, itfaiye personellerine ve Adıyaman halkına teşekkür etti.