Bu yaya geçitleri fanatik

Sivas Belediyesi, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinden 4 Eylül Stadyumu'na gidilen yoldaki yaya geçitlerini Demir Grup Sivasspor'un renkleri olan kırmızı-beyaza boyadı. Fanatik yaya geçitleri vatandaşlardan büyük bir beğeni topladı.

Bu yaya geçitleri fanatik
Bölge
Sivas Belediyesi, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinden 4 Eylül Stadyumu’na gidilen yoldaki yaya geçitlerini Demir Grup Sivasspor’un renkleri olan kırmızı-beyaza boyadı. Fanatik yaya geçitleri vatandaşlardan büyük bir beğeni topladı.

Sivas’ın en önemli marka değerlerinden biri olan Demir Grup Sivasspor’un renkleri olan kırmızı-beyaz, yaya geçitlerinde görülmeye başlandı. Sivas Belediyesi tarafından Gültepe Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde 4 Eylül Stadyumu’na gitmek için geçilen yaya geçitleri kırmızı-beyaz renklerle boyandı. Vatandaşların büyük beğenisini toplayan fanatik yaya geçitleri görenlerin dikkatini çekiyor.

Sivasspor taraftarı Ömer Yıldız, "Sivasspor’a giden yolların kırmızı-beyaza bürünmesi Sivaslılara Sivasspor’u hatırlatıyor. Sivasspor şehrimizin bir değeri. Sivasspor şehre her geçen gün olan ilgiyi artıyor. Yapanların ellerine sağlık" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom