Büyükşehir’de bir başıboşluk var

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Büyükşehir’de bir başıboşluk var Malatya

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “MASKİ’nin Malatya Büyükşehir Belediyesi ve tüm belediyeler için eşit mesafede hizmet etmesinin arzu ediyoruz. Arapgir’de yapılan alt yapı çalışmışlarında görevlilerin hangi gün gelip gittiğini bilmediğimiz için sıkıntı yaşıyoruz. Bu konuda bir başıboşluk var. Belediyelerimizin MASKİ bünyesinde abone bağlantısı var, vatandaştan farkı yok. Parkın içindekinde de, mezarlığın içindekinde de belediye binası bir vatandaş gibi abone olmuş ve para ödüyor” dedi ve bu konuda çözüm istedi.


MALATYA’NIN BAŞARISI OLACAK
Cömertoğlu’na yanıt veren Gürkan, “Açıklamalarınızı MASKİ Genel Müdürümüze iletelim. Talimat verelim, bütün daire müdürleri bundan sonra Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantılarına katılsınlar. Esasında biz bir bütünüz, takım olarak sahadayız ve bu takımın başarısı Malatya’nın başarısı olacaktır. Başarısızlığı da Malatya’nın başarısızlığı olacaktır. Dolayısıyla biz Malatya’da başarılı olmanın ve hizmetlerde adil ve adaletli hizmet sunulması noktasında gerek bürokraside çalışan arkadaşlarımız gerek bizler elimizden gelen gayreti şimdiye kadar gösterdiğimiz gibi bundan sonrada devam edeceğiz. Bu belediyelerden ücret alınması ve ya alınmaması yasal bir sorumluluktur. Bu yasal sorumlulukta bizim esneteceğimiz ne var onunla ilgili arkadaşlarımız tekrar çalışırlar ona göre bir yol izleyeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Furkan @Deniz

14 Mayıs 2019 14:27

Sayin baskanim icme suyu kanalizasyon daire baskanlarindan evlere gittikleri araclarini alinca surt döndüler size alismislardi rahata tabi gitti vatandasin sirtindan araclara bindikleri

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom