Çalık 31 Mart ülkemizin dönüm noktasıdır”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “31 Mart 2019 seçimleri Türkiye’nin miadıdır, ülkemizin dönüm noktasıdır” dedi.

Çalık 31 Mart ülkemizin dönüm noktasıdır” Siyaset

Milletvekili Çalık, AK Parti Karaman Aday Tanıtım toplantısına katıldı.

Çalık, “2019 yılı 2023’ün son provasıdır. 2019, Güçlü Türkiye’nin, Büyük Türkiye’nin, Yeni Türkiye’nin son dönemecidir. Çocuklarımız, torunlarımız için 3 ay uykusuz kalacağız gerekirse. Yerel seçimlerde aday olmak demek; makama talip olmak değil hizmet etmeye talip olmak demektir.” dedi.

-“ Şimdiye kadar hiçbir engel bizi yolumuzdan döndürmedi”

Milletvekili Çalık şöyle konuştu;  “Dün mazide bu kutlu davanın yollarını nasıl tırnaklarımızla kaza kaza açtıysak, bugün de istikbalimize yine tırnaklarımızla kazıya kazıya ulaşıyoruz. AK Parti teşkilatı imrenilerek bakılan, çıkarlar için değil hizmet aşkıyla yürüyen bir harekettir. AK Parti teşkilatı dava ruhuyla yoğrulan, vatandaşla kucaklaşmak için sokak sokak, kapı kapı, ev ev dolaşan fedakâr, cefakâr ve biz olabilmeyi başarmış bir teşkilattır. AK Parti Ailesi dünyanın siyasette en önemli markası haline gelmiş bir teşkilattır Kuşkusuz AK Parti’nin bu övünç ve başarı kaynağının arkasındaki yegâne güç Kurucu Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bizler, diklenmeden dik durarak,  önümüze hangi engel çıkarsa çıksın aşmayı kendimize şiar edinerek, kimseyi gücendirmeden mücadelemize azimle, kararlılıkla devam edeceğiz. Şimdiye kadar hiçbir engel bizi yolumuzdan döndürmedi, çalışmaktan alıkoymadı.”

 

-“ Cumhur İttifakı'nda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız”

Milletvekili Çalık, “ 31 Mart 2019 seçimleri Türkiye’nin miadıdır, ülkemizin dönüm noktasıdır. 16 yıldır Türkiye’nin geldiği noktanın ta kendisidir. Şimdi bu süreci ya devam ettireceğiz, Türkiye’yi 2023 yılında en büyük ekonomilerin ligine sokacağız ya da Türkiye’yi eski Türkiye’nin bulunduğu amatör lige düşüreceğiz. Karar milletimizin. 15 Temmuz hain darbe kalkışması sonrası ortaya çıkan ve Yenikapı bilinciyle şekillenen, bir millet mutabakatı olan Cumhur İttifakı’nın ayrı bir önem ve ayrı bir hassasiyet taşıdığını belirtmek isterim. Bu önem ve hassasiyet bizzat milletimizin, kendi bekası ve birlik ve beraberliğine sahip çıkmak için ortaya koyduğu yüksek duyarlılığın bir yansımasıdır. Cumhur İttifakı’nın ülkemizin selameti açısından üstlenmiş olduğu sorumluluğun gereklerini de ancak sizlerin teveccüh, güven ve desteğiyle yerine getireceğine dikkat çekmek istiyorum. Unutmayın ki bu anlayışla Cumhur İttifakı'nda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, birlikte çalışacağız ve inşallah muvaffak olacağız.” ifadelerini kaydetti.

 

-“Millet bize 'Yürü' dedikçe de Allah'ın izniyle yürürüz.”

Çalık, “Halkın adayı olmak halkın yereldeki önceliklerine odaklanmak önem kazanıyor. Bunun için de Tevazu,  Samimiyet ve Gayret ile çalışarak; Recep Tayyip Erdoğan Belediyeciliği’nin gereklerini yerine getirecek, çevreyi koruyan, değer, kültür ve sanat üreten, dünya şehirleriyle yarışan, tarihimizi de yaşatan şehirler için koşturacağız. Hamurunu bu milletin yoğurduğu, kumaşını bu milletin dokuduğu ve bizlerin sadece tabelasını astığımız AK Parti her zaman olduğu gibi bugün de milletimizin gönlüne, teveccühüne ve onayına talibiz, millet bize 'Yürü' dedikçe de Allah'ın izniyle yürürüz.” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom