Çalık’tan Hayata Dokunuş Gençlik Derneği’ne Ziyaret

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği’ni ziyaret eden Ak Parti MKYK üyesi Malatya Milletvekili Öznur Çalık,

Çalık’tan Hayata Dokunuş Gençlik Derneği’ne Ziyaret Malatya

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği’ni ziyaret eden Ak Parti MKYK üyesi Malatya Milletvekili Öznur Çalık, gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Derneğin yapmış olduğu çalışmaları ve projeleri dinleyen Çalık, kendilerinin de aynı yaşlarda iki evladının olduğunu, gençlerin yapmış olduğu çalışmaların gurur verici olduğunu belirtti.

Hayata Dokunuş Gençlik Derneği Başkanı Ali Morel buradaki konuşmalarında, “Dernek olarak bizler 2,5 yıl önce resmi olarak kurulduk. Her görüşten her düşünceden gençleri yanımıza aldık. Ülkemiz için neler yapabiliriz diyerek toplandık. Çalışma alanlarımızın başında çocuklar geliyor. Yetin, öksüz çocuklar ve sorun yaşayan çocuklara yardım ediyoruz. Bunun dışında gençler, yaşlılar, lösemi çocuklar, şehit aileleri için projeler, Milli Eğitim ile yaptığımız projelerimiz, eğitim ile alakalı projelerimiz ve bu gibi birçok projede bir araya geldik. Önce merhamet dedik yola çıktık. Çıkarı menfaati bıraktık, mezhebimizi de bir kenara bıraktık, biz bir insanız dedik. Ülkemiz için ne yapabiliriz diye yola çıktı. Yine bu konuda da çok güzel çalışmalara imza attık. Hayata Dokunuş hem kültür derneğidir, hem eğitim derneğidir, hem de ülkemizin en gözde derneklerinden biridir” ifadesini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom