Çelikhan ilçesinde hokey kursu açıldı

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Adıyaman'ı yeni bir spor dalı olan Hokey ile tanıştırarak Çelikhan Çim Hokeyi kursu açıldı.

Çelikhan ilçesinde hokey kursu açıldı
Bölge
Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Adıyaman’ı yeni bir spor dalı olan Hokey ile tanıştırarak Çelikhan Çim Hokeyi kursu açıldı.

Antrenmanları ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Çelikhan ilçesinde Çim Hokeyi eğitimleri ile farklı bir branşta sporcu yetiştirmeye başladıklarını söyledi.

İlk etapta 45 sporcunun eğitim almaya başladığını vurgulayan Müdür Keleş, “Yakın zamanda bu sayının ve elde edilen başarıların da artacağına inanıyorum” dedi.

Adıyaman Hokey Takımının U16 yaş Açık Alan ve Salon Turnuvasında 1.ligde mücadele ettiğine de dikkat çeken Müdür Keleş, “Gençlerimizin spor olan ilgisi her geçen gün artıyor. Bizler tüm tesislerimizde özellikle farklı branşlarda sporcular yetiştirebilmek için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Artık Adıyamanlı gençlerimizin yanı sıra Çelikhan ilçemizin gençleri de Hokey’de hünerlerini sergileyecek ve sporcularımız kendilerini geliştirecek. Ben şimdiden Çelikhan ilçemize ve gençlerimize hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom