Siyaset Haber Girişi : 14 Mart 2023 23:00

CHP Malatya İl Başkanına yumruklu saldırı

CHP Malatya İl Başkanına yumruklu saldırı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Barış Yıldız, Eski Köy Garajı alanında konuşurken bir kişinin yumruklu saldırısına maruz kaldı. 

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON


Malatya Net Haber Gazetesinin haberine göre Malatya Valiliği, esnaflar için yeni geçici işyerleri açılacak olması nedeniyle burada saadet Partisi tarafından iletilen aşevi çadırının başka bir alana alınmasını ve faaliyetlerine yeni alanda sürdürmesini istemişti. Aynı alanda bulunan konteynerlerinde kaldırılacak olması nedeniyle burada kalan vatandaşlara destek amacıyla giden CHP İl Başkanı Barış Yıldız, burada vatandaşlar ile sözlü tartıştı. 

 

CHP İl Başkanı Barış Yıldız, “Arkadaşlar zor zamanlar, Allah yardımcımız olsun. Toplum olarak birlik ve beraberlik içindeyiz. Birkaç tane projektöre ben aldanmayacağım, kanmayacağım. Derdinizi dinlemeye geldim.” dedi. Bu esnada bir kişi “Siz Allah’ı bilirmisiniz” diyerek, Barış Yıldız’ın kafasına yumruk attı. Bu arada orada bulanan polis ve vatandaşlar araya girdi. 


CHP İl Başkanı Barış Yıldız bu esnada, “Benden yana olanlar bu oyunlara gelmesin” dedi.

Dutpınar haber arası


CHP İl Başkanı Yıldız saldırıyı gerçekleştiren şüpheli hakkında şikayetçi oldu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.