casino siteleri

CHP zihniyeti 28 Şubat zihniyetidir

POLİTİKA Haber Girişi : 31 Aralık 2020 13:43
CHP zihniyeti 28 Şubat zihniyetidir
AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, CHP´lileri eleştirerek, "CHP zihniyeti 28 Şubat zihniyetidir" dedi.

CHP´li Fikri Sağlar´ın, "Türbanlı hakimin adaleti yerine getireceğinden kuşkuluyum" açıklamasına tepki gösteren AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, "28 Şubat´ta başörtülü kadınlarımıza yönelik yapılan ayrımcılığın günümüzde tekrar nüksetmesine asla izin vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Deprem konutları

 


CHP´li Sağlar´ın, 28 Şubat olayları ile ilgili Halk TV´de Şirin Payzın´ın sunduğu ´Sözüm Var´ programında dile getirmiş olduğu, "Kendimden söylemek istiyorum. Ben yargılandığım zaman, türbanlı bir hakimin karşısına gittiğimde benimle ilgili haklarımı koruyacağı ve adaleti yerine getirebileceği konusunda kuşkum var" ifadelerine tepki gösteren Milletvekili Hakan Kahtalı, "Bu zihniyet, 28 Şubat´ta başörtülü kadınlarımıza uzanan ellerle aynı zihniyettir.

 

YouTube Haber arası

CHP zihniyeti, Müslümanlıkla yoğurulmuş bu vatanı; ezansız, kitapsız ve inançsız yetiştirmek için elinden geleni yapmaktadır. Başörtülü kadınlarımıza yönelik olarak yaptıkları çirkin söylemleriyle milletimizin kutsallarını hiçe saymaktadır. Bizler bu söylemlerin daima karşısında durarak milletimizle beraber bu zihniyete gereken cevabı vereceğiz. Başörtülü kadınlarımıza uzanan ellere asla müsaade etmeyeceğiz" dedi.

Etiketler : Kahtalı:
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.