Darende İlçe Başkanından cevap

AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, bazı basın yayın organlarında bir yakınına torpil istediğine yönünde çıkan haberlere ilişkin, Partimizden çekilmeyen ve imzamın ve mührümün olmadığı fakstan benim hiçbir surette alakam yoktur. dedi.

Darende İlçe Başkanından cevap Malatya

AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, bazı basın yayın organlarında bir yakınına torpil istediğine yönünde çıkan haberlere ilişkin, “Partimizden çekilmeyen ve imzamın ve mührümün olmadığı fakstan benim hiçbir surette alakam yoktur.” dedi.

İlçe teşkilatında gazetecilerle bir araya gelen AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, yaptığı basın açıklamasında, geçtiğimiz günlerde bazı basın organlarında yer alan torpil istediği yönündeki haberleri yalanlayarak, iddialardaki gencin yeğeni veya bir tanıdığı olmadığını söyledi. Şimşek, habere konu olan faksın, Darende’den çekilmediği gibi ilçe teşkilatının dahi bilgisi olmadan kişinin kendi inisiyatifiyle TBMM’ye çekmiş olduğunu, yine kişinin kendi açıklaması ile ortaya çıktığını belirtti.

Uzun yıllardır ilçe başkanlığını yürüttüğünü ve böyle bir karalama ile gönül verdiği teşkilata leke sürülmesine müsaade etmeyeceğini belirten Şimşek, “Bu haber partimize zarar vermek için art niyetli olarak bilerek yapılmıştır. Bahsedilen genci ben ne gördüm ne de bilirim. İlçemize kayıtlı olup merkezde yaşadığını öğrendiğimiz bu genç ile uzaktan yakından alakam yoktur. Benim imzam ve mührümün olmadığı düz bir kağıt ile algı oluşturmaya çalışılıyor. Bu zehirli zihniyetlerin AK Parti üzerinde algı oluşturma çabasıdır" şeklinde konuştu.

Şimşek, isminin torpil ile bir araya getirilerek kamuoyunda partisinin ve kendisinin yıpratılmaya çalışılmasını şiddetle kınadığını kaydetti. Şimşek, CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen’in araştırmadan, böyle bir faksı sırf AK Parti adına algı oluşturması için bilinçli şekilde kamuoyuna açıklamasını yalan ve iftira olarak niteledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

YASİN @Haram olsun

28 Eylül 2018 23:30

Akp ye oy verdim verdim anca sizin gibileri zengin ettik haram olsun oylarım şimdiye kadar yerel seçimlerde boşuna oy vermişim hangi kamu kurumuna baksan darende de olsun dışarda ilçe başkanı belediye başkanı adamları var,nerde garibana işsize sahip çıkmak valla hiçe kimse kusura bakmasın darende ilçe başkanı il başkanından artık bıktık usandik,anket yapılsa 100 kişiden 90 i akp için oy veriyor bu adını ağzıma almak istemediklerime

Hasan Dal @..

28 Eylül 2018 21:55

Ben yaptim diyecek halin yoktur tabi torpilinde yolsuzlugunda krali sizde

Tolga @Bunda olmayabilir

28 Eylül 2018 21:37

İlçe başkanı belediye başkanı akrabalarini almış daha nie uğraşsin

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom