Dünya Gazeteciler Günü’nde Güneş ailesi unutulmadı.

Sivas Kredi Yurtlar Kurumunda (KYK) kalan öğrenciler, Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile şehit gazeteci İsmail Güneş'in ailesini ziyaret etti.

Dünya Gazeteciler Günü’nde Güneş ailesi unutulmadı.
Bölge
Sivas Kredi Yurtlar Kurumunda (KYK) kalan öğrenciler, Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile şehit gazeteci İsmail Güneş’in ailesini ziyaret etti.

Sivas Kredi Yurtlar Kurumunda (KYK) kalan öğrenciler, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile şehit gazeteci İsmail Güneş’in eşi Yasemin Güneş ve çocuklarını evinde ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Kredi Yurtlar Kurumu personeli Elif Karabulut, 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısı ile Güneş ailesini ziyaret etmek istediklerini belirtip, “Ziyaretimiz ile bir şehit gazeteci eşi olan Yasemin hanımın acısını paylaşmak ve 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününü kutlamayı amaçladık. Onun bir nebze olsun acısını paylaşabilirsek, kendisine destek olabilirsek ne mutlu bize’’ dedi.

Yasemin Güneş, 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününde öğrencilerin İsmail Güneş’i hatırlamalarının kendisini mutlu ettiğini belirtti.

Ziyaret esnasında öğrenciler İsmail Güneş’in gazetecilik mesleğinde kullandığı ekipmanları hayranlıkla inceledi.

Güneş, 1994 yılında gazetecilik mesleğine başlayan İsmail Güneş 25 Mart 2009 yılında suikasta, içerisinde bulunduğu helikopterin düşmesi sonucu BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşları ile birlikte şehit olmuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom