casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Elazığda Hemşireler Haftası kutlandı

Sağlık Haber Girişi : 18 Mayıs 2024 10:44
Elazığda Hemşireler Haftası kutlandı
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle Hemşireler Haftası kutlandı.Fethi Sekin Şehir Hastanesi tarafından 12 Mayıs Hemşi
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle Hemşireler Haftası kutlandı.
Fethi Sekin Şehir Hastanesi tarafından 12 Mayıs Hemşireler Günü ve 12 -18 Mayıs Hemşireler Haftası, hastane yönetimi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Hastanenin konferans salonunda düzenlenen etkinliğe AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, İl Sağlık Müdürlüğü Destek ve Kalite Hizmetleri Başkanı Muammer Açıkkapu, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Şüheda Kaya, idareciler, hemşireler ve hastane çalışanlar katıldı. Açılış konuşmalarıyla başlayan program, Geçmişten Günümüze temalı bir sinevizyon gösterisi ile devam etti.
Programın devamında yaşamlarda iz bırakarak, meslekten emekli olmuş hemşireleri temsilen halen hastanede oğlu da hemşire olarak görev yapan emekli Hemşire Münevver Ergine plaket takdim edildi. Hastane de görev yapan hemşirelere teşekkür için hazırlanan teşekkür belgeleri ve plaketler de temsilen Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlerine verildi.