Esenlik Tarım Fuarında yerini aldı

Esenlik, bu yıl 12.'si düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarında Nergis ve Meston markaları ile yerini aldı.

Esenlik Tarım Fuarında yerini aldı
Bölge
Esenlik, bu yıl 12.’si düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarında Nergis ve Meston markaları ile yerini aldı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından Mişmiş Park Fuar alanında organize edilen ve çevre illerden de çok sayıda katılımın sağlandığı fuara bölge halkı da yoğun ilgi gösteriyor. Fuar alanında ziyaretçilere Nergis ürünleri ve Meston yapı elemanları ile tanıştıran Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz fuar ve Malatya tarımı ile ilgili, "Büyükşehir Belediye Başkanımız ‘Malatya adeta fuarlar şehri olacak’ demişti ve gerçekten de birçok fuara ev sahipliği yapan Malatya bugün tarım fuarının 12. sini gerçekleştiriyor. Biz Esenlik olarak üretim kapasitemizi çok ciddi bir noktaya taşıdık. Üreten bir güç olarak Malatya’dan bölgeye ve Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Esenlik Meston, Nergis, Epak, Kernek gibi markaları ile Malatya’ya adeta katma değer sağlıyoruz. Malatya coğrafik konumu ile adeta bir üretim havzası bizde bu avantajlarımızı kullanarak Malatya adına üretim yaparak Türkiye pazarına sürüyoruz. Biz aynı zamanda Nergis ve Kernek markaları ile yenile bilir ve içilebilir ürünleri, Meston markası ile Ağaç ve beton elamanlarını kamu kurum ve kuruluşlarına ve belediyelere hizmet olarak sunuyoruz. Esenlik her yıl gücünü katlayarak yoluna devam ediyor, diyen Genel Müdür Hulusi Boyraz Epak kimya olarak da Türkiye’de 81 İlde DMO olarak bizimle çalışıyor. Bu da hem bizim için hemde Malatya Büyük Şehir Belediyesi için de ayrı bir gurur kaynağı haline geldi. Bizlerin bütün derdi ve mücadelesi Malatya ve Malatya’lı içindir, bölgenin üreten gücü olarak Malatya’nın ürünlerini nasıl hak ettiği değere ulaştırır ve üretime katarız budur mücadelemiz. Bu fuarda Malatya için büyük bir fırsattır bizlerde Esenlik olarak fuardaki yerimizi aldık fuara emeği geçen başta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a ve ekibine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom