Eshab-ı Kehf Derneği’nden Mehmetçik’e destek

ı Kehf Derneği Mehmetçik'e destek olmak için Eshab-ı Kehf Külliyesi'nde bir araya geldi

Eshab-ı Kehf Derneği’nden Mehmetçik’e destek
Bölge
ı Kehf Derneği Mehmetçik’e destek olmak için Eshab-ı Kehf Külliyesi’nde bir araya geldi

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla bir araya gelen Kahramanmaraş Afşin Eshab-ı Kehf Derneği ve sivil toplum örgütleri tarihi mekanda Mehmetçik için dua etti.

Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek için Eshab-ı Kehf’te bir araya geldiklerini ifade eden AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsrafil Safi, "Halkımız da bu programa büyük bir teveccüh gösterdi. Bu programı düzenleyen Kahramanmaraş Afşin Eshab-ı Kehf Derneğimize teşekkür ediyorum. Askerlerimiz şu anda Afrin’in sınırlarına dayanmış durumda ve inşallah en kısa sürede de Afrin’in merkezine girecekler. Bugün bu mekanda askerlerimiz için kurban keserek, dua ederek manevi destek vereceğiz" diye konuştu.

Kahramanmaraş Afşin Eshab-i Kehf Derneği Başkanı Hasan Kızılay da, "Bu güzel mekanda duygularımızı ve dualarımızı Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı kapsamında görev alan askerlerimize göndereceğiz. Kahramanmaraş’ta bulunan Afşinliler ile buraya geldik. Burada Afşin’deki sivil toplum örgütlerimiz ve siyasi partilerimiz bizlere destek verdiler" diye konuştu.

Etkinliğe, Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakan Topaktaş, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom