E.Yeni Malatyaspor Kulübü’nden TFF’ye sunulan görüntülerle ilgili açıklama

E.Yeni Malatyaspor Kulübü, son haftalarda maçlarında yaşanan tartışmalı hakem kararlarının yer aldığı görüntüleri Türkiye Futbol Federasyonu'na sunduktan sonra, aynı görüntüleri kamuoyu ile de paylaştı.

E.Yeni Malatyaspor Kulübü’nden TFF’ye sunulan görüntülerle ilgili açıklama
Bölge
E.Yeni Malatyaspor Kulübü, son haftalarda maçlarında yaşanan tartışmalı hakem kararlarının yer aldığı görüntüleri Türkiye Futbol Federasyonu’na sunduktan sonra, aynı görüntüleri kamuoyu ile de paylaştı.

Kulüp Basın Sözcüsü Erdal Gündüz imzasıyla yapılan açıklamada, üst üste yapılan hakem hatalarına sessiz kalınmadığı vurgulandı. Yapılan yazılı açıklamada, “Başkanımız Adil Gevrek tarafından, TFF ve MHK’ya iletilen hakem hataları ile ilgili detaylar sunulmuştur. Alınan kararlara saygımız var ancak, üst üste bu kadar hakem hatasına sessiz kalamazdık. Sportmenlik ve misafirperverlik bu şehrin en belirgin temel taşlarındandır, bunu bu şehrin tarihine bakanlar çok net bir şekilde görebilirler. Aykırı olan bir şey varsa, o da onca haksızlığa rağmen bu şehri ve asil taraftarı görmezden gelip umursamamaktır” denildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom