Eyvah Cüneyt Çakır Malatya maçına verildi

Evkur Yeni Malatyaspor Beşiktaş karşılaşmasını Cüneyt Çakır yönetecek.

Eyvah Cüneyt Çakır Malatya maçına verildi Spor

Maçın hakemi Çakır, bugüne kadar görev aldığı Yeni Malatyaspor maçlarının büyük bölümündeki sıkıntılı kararları nedeniyle Malatyalı taraftarların tepkisini çeken bir isim. Çakır’ın yardımcılıklarını İstanbul Bölgesi’nden Süper Lig Yardımcı Hakemleri Bahattin Duran ile Tarın Ongun yapacak.

Mücadelede Bursa Bölgesi Süper Lig Hakemi Serkan Çınar ise dördüncü hakem olarak görev yapacak. Fatih Avcı Busabah Gazetesi'nde köşesinde Cüneyt Çakır'ın Malatya düşmanlığı mı var? diye sormuştu Cüneyt Çakır yine kendisinden beklenen bir yönetim gösterdi. Bu adama yeter ki Malatyaspor’un maçı var desinler. Ben daha Cüneyt Çakır’ın yönettiği hiçbir maçta bizim lehimize yanlış bir taç dahi verdiğini görmedim. Sanki bu Cüneyt Çakır’ın Malatya ile ilgili geçmişte kötü bir anısı var. Malatyalılar sanki Cüneyt Çakır’a bir şey yapmışlar da adam kan davası güdüyor. 2 sene önce Göztepe maçımızı yönetti net bir penaltımızı ve Göztepe’nin net bir kırmızı kartını vermemişti. Akhisar maçında herkesin gördüğü penaltıyı vermedi.

Antalya maçında Malatyaspor aleyhine çaldığı düdüklere bakın. Doria’nın pozisyona penaltı vermek için bahaneye bakıyor. Issam’ın kırmızısında Sadık düşer düşmez oyunu durdursa, olay yerine gelse hiç bir şey olmayacak. Ama hakem arıyor ki bir şey olsun bizim Chabeke’de balıklama atlıyor. Cüneyt Çakır’ın Avrupa ve Türkiye’de başka maç yönetmesinden dolayı kariyerine zerre kadar saygı duymuyorum. Tarih onu ikiyüzlü yönetim gösteren kara gömlekli adam olarak anacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom