casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Fendoğlu, köprülü kavşak istedi

POLİTİKA Haber Girişi : 02 Şubat 2021 15:36
Fendoğlu, köprülü kavşak istedi
Fendoğlu, köprülü kavşak istedi

Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Ulaştırma Bakanlığından Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi´nin günlük yaklaşık 6 bin aracın hastane giriş çıkış yaptığını belirterek, Turgut Özal Tıp Merkezi Hastanesinin çevre yolu ışıklı kavşak bağlantı noktasına köprülü kavşak yapılması gerektiğini, bu köprülü kavşağın 2021 yılı yatırımına alınmasını talep etti.

Deprem konutları

 

YouTube Haber arası


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Fendoğlu TBMM´de yaptığı konuşmasında, "Sorum Ulaştırma Bakanımıza. Malatya Turgut Özal Tıp Merkezimiz çevre yolu üzerinde olup her gün 6 bin araç giriş çıkış trafiği vardır. Gerek trafik ve can güvenliği gerekse trafik yoğunluğunun önlenmesi bakımından çevre yolunun Turgut Özal Tıp Merkezi ışıklı kavşak noktasına köprülü kavşak yapılması gerekmektedir. Daha önce de projede olan bu köprülü kavşak yapımı 2021 planlamasında var mıdır? Yok ise gündeme alınmasını talep ederim" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Malatya 04 Şubat 2021 17:59

    Oranın zaten bi kavşak projesi var

  • Ender Bilgiç 02 Şubat 2021 22:50

    Sn. Milletvekilimiz konuyu açmışken ben de yazayım. Trafik sorununun çözülmesi için kavşaklar da en az yollar kadar önemli. İmkanlar dahilinde önceliklerine göre havaalanı, Sivas, Anayurt-Sivas, İstasyon kavşaklarına katlı kavşakların yapılmasının değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • İsmail 02 Şubat 2021 21:39

    Yerinde olan bir düşünce idur sayın vekilim Allah razı olsun bir de vekilim bir vatandaş olarak mejbur kalan hasta ve hasta yakınlarının çıkışta ücrete tabi tutulmaları vijdanlarimizi sızlatıyor maalesef ki bunun bir an önce düzeltilmesi arz talebimizdir ....