Gazi ve Şehit Yakınları Vakfından ESKKK Başkanı Evren’e plaket

Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şube Başkanı Muharrem Kıbrız, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evreni ziyaret ederek desteklerinden dolayı Evren'e plaket verdi.

Gazi ve Şehit Yakınları Vakfından ESKKK Başkanı Evren’e plaket
Bölge
Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şube Başkanı Muharrem Kıbrız, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evreni ziyaret ederek desteklerinden dolayı Evren’e plaket verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ESKKK Başkanı Ali Evren, şehitliğin öneminden bahsederek, "Şehitlik tabi ki büyük bir mertebedir. Cenabı Allah sizlere ve ailelerinize yardımcısı olsun, kolay değil şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, gazilerimize de sağlık ve afiyet diliyorum. Malatya’daki her konuda çalışmalarınızı destekliyoruz ve destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şube Başkanı Muharrem Kıbrız ise, “Her zaman sahada aktif olan, esnaflarımızla birebir ilgilenen ve bizlerin her zaman yanımızda olan Ali Evren Bey’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom