Gölbaşı Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı

Adıyaman'ın Gölbaşı İlçe Belediye Başkanlığı kurbanlık satışı için Yeni Mahalle 1 Nisan Bulvarı üzerinde kurduğu hayvan pazarında yaptığı son düzenlemelerle, Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamladı.

Gölbaşı Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı
Bölge
Adıyaman’ın Gölbaşı İlçe Belediye Başkanlığı kurbanlık satışı için Yeni Mahalle 1 Nisan Bulvarı üzerinde kurduğu hayvan pazarında yaptığı son düzenlemelerle, Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamladı.

Kurban satıcılarının ve kurban almaya gelen vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde hazırlanan hayvan pazarında zemin etüt çalışmaları, elektrik, su ve tuvalet ihtiyaçları konusunda gerekli önlemler alındı. Kurban Bayramı öncesinde tüm vatandaşlara rahat bir alışveriş yapma imkanı sunmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, "Halkımızın temiz ve titiz bir ortamda kurbanlık alışverişini yapmalarını istiyoruz. Özellikle ilçemizin yayla ve mahallelerinden getirilen büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıkların görücüye çıktığı hayvan pazarında son çalışmalarımızı yapmaktayız. Kurban Bayramına az bir süre kaldı ve ilçemiz canlı hayvan pazarında hareketli bir yerleşim yerine sahip. Bölgemizin en fazla hayvan potansiyeline sahip olduğu bilinciyle hayata geçirdiğimiz canlı hayvan pazarımızı, yaklaşan Kurban Bayramında eksiksiz bir şekilde faaliyete geçirip, bu bayramı rahat bir şekilde geçirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom