Gürkan Çamurlu Mahallesi’ndeki çalışmaları inceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesine bağlı Çamurlu Mahallesi'nde yapılan imar yolu ve servis yolu açma çalışmalarını yerinde inceledi.

Gürkan Çamurlu Mahallesi’ndeki çalışmaları inceledi
Bölge
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesine bağlı Çamurlu Mahallesi’nde yapılan imar yolu ve servis yolu açma çalışmalarını yerinde inceledi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Kırçuval ve Fen İşleri Müdürü Fuat Gözeneli ile birlikte Battalgazi ilçesine bağlı Çamurlu Mahallesi’nde yapılan imar yolu ve servis yolu açma çalışmalarını yerinde inceleyerek, bilgiler aldı. Burada açıklamada bulunan Başkan Gürkan, imar yolu ve servis yolu açma çalışmaları hakkında bilgiler vererek, “Battalgazi Belediyesi Fen İşleri ekibimiz, Malatya’nın her yerinde, sahanın her noktasında görev anlayışı içerisinde görevlerini en iyi şekilde yapmaya gayret ediyorlar. Şu anda Araştırma Hastanesi karşısındaki servis yolu, stadyuma bağlı olacak ve aynı zamanda çevre yoluna paralel bir servis yolu olma hasabiyle buranın da stadyuma bağlantısı ve diğer Bulgurlu yoluna bağlanma noktasında arkadaşlarımız gerekli çalışmaları yapmaktadırlar. Geçtiğimiz günlerde 30 metre genişliğindeki Çamurlu yolunun çalışmaları yapıldı, bitirildi. Hemen akabinde yine bu bölge içerisinde Pınarbaşı Yıkılhan ile ilgili ayrı bir giriş yolu ve diğer taraftan da yeni yol diye tabir ettiğimiz Pınarbaşı göletine bağlanacak yolun çalışmaları bitirildi. Netice itibariyle Fen İşlerimiz durmak yok yola devam anlayışı içerisinde gayret ve çaba göstermekteler. Ben arkadaşlarımızın çalışmalarını kutluyorum. Bu yolunda Malatyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom