Gürkan'ın işe aldıklarını Güder çıkardı

Başkan Gürkan'ın işe aldıklarını Başkan Güder çıkardı

Gürkan'ın işe aldıklarını Güder çıkardı Özel Haber

Battalgazi Belediyesinde yeni Başkan Osman Güder idari anlamda tecrübeli isimlerle yoluna devam ediyor. Belediyede başkan yardımcısı olarak sadece Muammer Zafer atandı. Diğer başkan yardımcılarının ileriki günlerde atanacağı öğrenildi. Ayrıca birim müdürlerinin çoğunluğunun aynı kalacağı belirtildi.

GÜRKAN’IN İŞE ALDIKLARINI ÇIKARDI
Büyükşehir Belediye Başkanı olan Selahattin Gürkan’ın, yeni görevine gitmeden önce Battalgazi Belediyesinde işe aldığı bazı kişilerin daha maaşını almadan, Başkan Güder tarafından işten çıkarıldığı öğrenildi. Güder’in belediye bütçesini göz önüne alarak bu kararı verdiği de iddia edildi. Öte yandan bu durumun iki başkan arasında sorun oluşturduğu da söyleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

necati sağlam @herşey açık aslında

20 Nisan 2019 14:19

herşey açık aslında eski yerine 200 adam al çıkmadan yeni yerinde haklarında yolsuzluk iddiası olanları milletin milyonlarını mütehhitlere peşkeş çektiği söylenenleri göreve başlat üstüne bir de kahraman ol güzel memleket

Murat kaya @İşten çıkarılma

20 Nisan 2019 14:16

Yazık günah değil mi bu kadar insan ekmeğinden oldu CHP bile belediye çalışanlarını çıkarmadı bunlar kendi partisinin adamını çıkarıyor

necati sağlam @iyi yapmış

20 Nisan 2019 14:13

neden almış ki son döneminde 200 kişiyi işe hangi proje için ihtiyaç varmış? yoksa seçim çalışması ve adamlarını içeri doldurma mantığı ile mi yapılmış? Osman başkan en iyisini yapmış. SElahattin beyin bu hareketi mantığını ortaya koyuyor zaten.

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom