Hakan Kahtalı "seçime hazırız"

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı 24 Haziran'da yapılacak seçimlere AK Parti Malatya İl Teşkilatı olarak hazır olduklarını söyledi.

Hakan Kahtalı Malatya

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı 24 Haziran’da yapılacak seçimlere AK Parti Malatya İl Teşkilatı olarak hazır olduklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın erken seçim açıklamasının ardından siyaset ısınmaya başladı.

Parti binasında basın açıklaması düzenleyerek 24 Haziran’da yapılacak seçimleri değerlendiren AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

AK parti olarak seçime hazır olduklarını aktaran Kahtalı "Ülkemizin içerisinde ve dışarısında terör öğürtleri ile nasıl ki mücadelemiz sürüyorsa aynı zamanda ülkemizin kalkınması için yapmış olduğumuz yatırımlar da devam ediyor. Bizim 2023 hedeflerine ulaşmak için yapmamız gereken şey artık parlamenter sistemden cumhurbaşkanlığı Hükümet sitemine geçmek. Cumhurbaşkanımız artık seçim tarihini verdi. Bizler teşkilat olarak, Belediye Başkanlarımızla bütün meclis üyesi arkadaşlarımızla, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Mahalle Başkanlarımızla birlikte inşallah bu süreçte hızlı bir şeklinde çalışma yapıp sandık yönetim kurularımız oluşturacağız. Ülkemizi inşallah cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile tanıştıracağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı inşallah Başkan yapacağız" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom