Diğer Haber Girişi : 26 Temmuz 2021 11:06

Hakk’lı ve Ahlaklı Habercilik..

Hepimizin farkında olduğu üzere Dünya günden güne dijitalleşiyor. Gazete, televizyon, radyo gibi geleneksel medya yerini hızlı bir şekilde dijital medya unsurlarına bırakıyor. Her geçen gün artan haber sitelerinin, habercilik sektöründe bende varım diyen youtube kanallarının milyonları aşan izleyici ve okur kitlesine  ulaşması bu tezin en açık göstergesi. Bu gelişmeler ışığında, geleneksel medyadaki tecrübesini dijital medyaya aktaran bir haber sitesi daha yayıncılık sektörüne merhaba dedi. Hakk’lı ve Ahlaklı habercilik sloganıyla yayın hayatına başlayan Çağrı Gazete TV www.cagrigazetetv.com kendine özgü kriterleri ve maneviyatçı yayın ilkeleriyle habercilik piyasasına etkili bir giriş yaptı. 1 buçuk senedir sürdürdüğü test yayınlarını tamamlayan, siyaset, gündem, ekonomi, dünya, asayiş,sağlık, yerel gibi çok sayıda kategoride okurlarına haber servis eden Çağrı Gazete TV medya sektöründe uzun soluklu bir girişim olmakta kararlı.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

 

Çağrı Gazete TV ‘Değer’li Haberciliği Esas Alıyor

 

Dutpınar haber arası

Çağrı Gazete TV içinde yaşadımız toplumun milli ve manevi değerlerine saygıyı önceleyen yayın anlaşıylafarklı ve etkili bir medya kuruluşu olmayı hedefliyor. Mütevazi imkanlarıyla günden güne daha da iyiye giden bu münevver haber sitesinde, yakın zamanda fikir gazeteciliğine dair çok sayıda somut örnek göreceksiniz. Daha müreffeh, daha huzurlu, daha adil, daha barışçıl bir Dünya’nın kurulmasına fikir yönünden katkı sağlamayı amaçlayan Çağrı Gazete TV, manevi bir sorumluluğun gereği olarak insanlığın meselelerini hep en önde tutmaya çalışacak. Çağrı Gazete TV, Filistin, Bosna Hersek, Suriye, Yemen, Mısır, Arakan gibi İslam aleminin sıcak meselelerine dair özel analizler, yorumlar, uzman görüşleri ve belgesellerle yayıncılık kalitesini zaman içinde daha da güçlendirerecek.Ekonomide neler olup bittiğini, siyasetin sıcak gündemini, Dünya’nın dört yönünden yedi  kıtasından kayda değer haberleri, Türkiye’nin en ücra köşelerindeki yerel birimlere kadar asayiş haberlerini anlık olarak okurlarına sunmak için yoğun bir gayret içinde olan www.cagrigazetetv.com’u takipte kalın.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.