Herkes Malatya’lı gazeteciyi konuşuyor

Türkiye’de ses getiren bir çok habere imza atan Malatya’nın başarılı gazeteci ve mühendislerinden Sezai Erhan,Ak Parti’nin 81 ildeki ilçe adayları listesini aylar öncesinden paylaşmıştı.

Herkes Malatya’lı gazeteciyi konuşuyor Malatya

Paylaşımlarında yüzde 100’e yakın doğru çıkan Sezai Erhan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:
“Aylar öncesinden Türkiye’nin dört bir şehrinin, ilçesinin adaylarını sizlere duyurdum. Buradaki gayem doğru bilgiye en önce sizin ulaşmanızdı. Kişisel herhangi bir duyguyu katmadan olanı olduğu gibi sizlere sunmaya çalıştım.

Daha önce İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere yayımladığım tüm listelerde Allah’a hamd olsun mahcubiyet yaşamadım.

Bugün şehrimiz Malatya’nın da adayları belli oldu. Aylar öncesinden sizlere paylaştığım listeyi AK Parti Genel Merkezi ilan etti. Ülkemizin içinde bulunduğu zor süreçte Cumhur İttifakı’nın yerel seçimlerde de iş birliği yapması vesilesiyle Hekimhan ve Kuluncak ilçelerinde MHP adayının desteklenmesi fikri son anda gündeme geldi.  İki parti arasında yapılan görüşmeler neticesinde bu fikirde karar kılındı.

Takipçilerim arasında aday adayları ya da yakınları ‘duygusal’ yaklaşarak yanılacağımı öne sürseler de bunun hissi bir yaklaşım olduğunu, burada aday belirlemek gibi bir meziyetimizden ziyade var olanı paylaştığımızı defaatle vurgulamaya çalıştım.
Bügün zamanın haklı çıkmamda güneş gibi doğduğunu görmekten mutluluk duyuyorum.

Aday adaylığı sürecinde büyük bir özveri ve cesaretle emek sarfeden, hizmet etmeye talip olan tüm aday adaylarımızı tebrik ediyorum.

Halka hizmet etme yarışında kaybeden yoktur. Ülkemizin daha iyi yarınlara kavuşması için AK Parti tarafından ilan edilen listeye sahip çıkmak tüm partililerimizin görevidir. Ülkemizin içinde bulunduğu zor süreçleri ancak bu dayanışma ruhu ile aşabileceğimizi ısrarla belirtmek istiyorum.

Bügün güzel ülkemizin dört bir yanından tebrik mesajı gönderen tüm takipçilerime ve desteklerini esirgemeyen dostlarıma şükranlarımı sunuyorum.Saygılarımla.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom