GENEL Düzenleme Tarihi : 11 Kasım 2020 12:38 Haber Girişi : 11 Kasım 2020 12:41

Hodri Meydan Büyükşehir Belediyesi

Türkiye'deki bazı belediye başkanlarının Su İndirimi Kampanyasına Malatya Büyükşehir Belediyesi'ni de davet etti

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım, Türkiye'deki bazı belediye başkanlarının Su İndirimi Kampanyasına Malatya Büyükşehir Belediyesi'ni de davet etti. Yıldırım açıklamasında şunları kaydetti.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

"Ülkemizde bazı belediye başkanları ekonomik sıkıntıların ve virüs olaylarının baş gösterdiği bu günlerde halkı rahatlatmak ve halkın yanında olduklarını göstermek için Su İndirimi Kampanyası başlattı. Bunlardan ilki Nevşehir Belediyesinden geldi. Belediye başkanı yaptığı açıklamada suya %15 indirim yaptığını duyurdu ve komşu il olan Niğde belediye başkanına çağrıda bulundu. Çağrıya yanıt veren belediye başkanı ise suya %25 indirim yaptı. Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı " Hava Soğuk. Isınmadan dolayı giderlerimiz fazla. Dostlar, her durumda elimizden geldiğince yanınızdayız. İlk faturadan itibaren geçerli olmak üzere son cemre toprağa düştüğü ay dahil su faturalarınıza %15 indirim yaptık dedi ve komşu il başkanına çağrıda bulundu. Niğde belediye başkanı Emrah Özdemir de çağrıya; "Güzelliklerde yarışmaya tabiki varız diyerek son cemre toprağa düşene kadar yüzde 25 indirim kararı aldı. "

Şimdi bizler de buradan Sayın Büyükşehir Belediye başkanımıza çağrıda bulunuyoruz. Haydi göster babayiğitliğini başkanım. O seni sokakta görüp bakın başkan geliyor diyip sizin yanınıza gelen, sizi çok seven Malatya halkına jest yapmanızı bekliyoruz. 

Bu soğuk gün ve gecelerde  içimizi ısıtacak böyle güzel haberleri bekliyoruz. Birlik ve beraberliğimizi zor günde bir arada olduğumuzu, halkımıza karşı yapacağımız su indirimi ile pekiştirebiliriz. Bu su indirimi ile gönüllere su serpelim. Bu soğuk havalarda ısınma giderleri fazla olan halkımıza, faturalarını ödeyemeyen, yüksek su faturası gelen haneleri bu haberle ısıtalım. 
Güzelliklerde yarışalım. 

Eryaman haber arası

Geçtiğimiz günlerde CNN Türk'te programa katılan başkan Malatya halkının kendisini çok sevdiğini belirtmişti. Bu sevginin bir karşılığı olmalı. Niğde Belediyesi %25 indirim yapmış. Sayın Gürkan'dan ise bizler %30 indirim yapmasını bekliyoruz. Eğer başkan Gürkan bizim bu çağırmıza cevap verir ve bu indirimi yaparsa geçtiğimiz aylardaki %20 su zammını da unutturur.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Fatih 21 Kasım 2020 00:01

    Yıllarca ortaokul mezunu adamlar 14 bin TL maaş aldı hepsi aldıklarına saysınlar yazık günah tüysüz yetim hakkı.Eğer beğenmiyorsanız istifa edin binlerce adam asgari ücretle girmeye razı belediyeye.

  • Seçim gelsin artık. 20 Kasım 2020 07:57

    Refah Partisi Malatya İl Başkanı Sayın Bilal Yıldırım.Sizlerden bir ricam olacak lütfen yakın çevrenizde yada bizati kendiniz Büyükşehir Belediye birimlerini ziyaret ederek tek bir soru sorun.3 yıl önce ne kadar maaş alıyorsunuz.Şimdi ne kadar alıyorsunuz.Sayın Selahattin Bey TV programlarında adaletten hukuktan personelin kendilerini çok taktir ettiğini söyler dururdu.Allah Malatyamıza sevdalı gerçek anlamda hizmetkar insanlarla yönetmeyi nasib etsin yoksa vay halimize.

  • Mesut Dağ 12 Kasım 2020 00:38

    Selo para için canını veriyo personelin anasını ağlattı hiç indirim yapar mı