Kabloyu gören polisi aradı, çöpteki paket fünye ile patlatıldı

Elazığ'da bir çöp kutusundaki pakette kabloyu gören vatandaşlar, polisi aradı. Bomba uzmanı kutuyu fünye ile patlatırken, güvenlik şeridi önünde vatandaşlar cep telefonları ile önce görünü çekti, sonra imha edilen paketi görmek için çöpün önünde kuyruk oluşturdu.

Kabloyu gören polisi aradı, çöpteki paket fünye ile patlatıldı
Bölge
Elazığ’da bir çöp kutusundaki pakette kabloyu gören vatandaşlar, polisi aradı. Bomba uzmanı kutuyu fünye ile patlatırken, güvenlik şeridi önünde vatandaşlar cep telefonları ile önce görünü çekti, sonra imha edilen paketi görmek için çöpün önünde kuyruk oluşturdu.

Edinilen bilgiye göre, merkez Gazi Caddesi’nde bir çöp kutusu içerisinde kablolu bir paketi fark eden vatandaşlar, polise şüpheli paket ihbarında bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, caddeyi yaya ve araç trafiğine kapatıp, bomba uzmanını çağırdı. Çevrede geniş güvenlik önlemi alan polis, paketin olduğu bölgeye şerit de çekti. Bu sırada tehlikeye aldırış etmeyen meraklı vatandaşlar ise şeridin önüne gelerek cep telefonlarıyla bomba uzmanının pakete müdahalesini kaydetmeye çalıştı. Bomba uzmanı, çöp kutusu içindeki paketi fünye ile patlattı. Büyük bir gürültü ile patlayan paketin içinden pil çıktı.

Şüpheli paketin hemen imhasının ardından çöp kutusuna gelen meraklı vatandaşların kalıntılarının görüntüsünü çekmeye çalışması dikkat çekti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom