casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Kahramanmaraş semalarında çocuk yüzlü bulut göründü

ÇEVRE Haber Girişi : 10 Haziran 2024 10:35
Kahramanmaraş semalarında çocuk yüzlü bulut göründü
Kahramanmaraşın Pazarcık ilçesinde bulutlarla oluşan gözü kapalı çocuk yüzü figürü görenleri hayrete düşürdü.6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanm
Kahramanmaraşın Pazarcık ilçesinde bulutlarla oluşan gözü kapalı çocuk yüzü figürü görenleri hayrete düşürdü.
6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraşın Pazarcık ilçesindeki gökyüzünde ilginç görüntülere sahne oldu. İlçedeki Kartalkaya Barajı semalarında görülen ve uyuyan çocuk yüzünü andıran bulutu, 18 yaşındaki Oğuzhan Özcan fotoğrafladı.
Fotoğraf karelerini sosyal medya paylaşan Mutlu Demirciuşağı, Bu kareler yeğenime ait. Az önce, ilçem Pazarcık Kartalkaya Barajı civarındaki bağ evinden çekti. Hologram mı neydi adı, başkaları tarafından yapılmış bir şey değilse dehşet bir şey. Sanki bir işaret, sanki bir uyarı, sanki gelmekte olan bir şeyler var. Çeken yeğenim olmamış olsaydı açıkçası şüphelenmedim, dayı ben çektim dedi. Buna inanmam için kesinlikle yeterli. Ben görür görmez Gazzeye yorumladı. Oradaki zulme seyirci kalan biz Müslümanlara bir uyarı ve bir işaret olarak değerlendiriyorum. Allahım gözümüze gönlümüze sokuyor diye yorumluyorum vesselam diye paylaştı. Cumartesi günü de Adananın Kozan ilçesinde çocuk yüzünü andıran bulut görüntülenmişti.