Kahta Devlet Hastanesi bahçesinde peyzaj çalışması yapıldı

Adıyaman'ın Kahta Devlet Hastanesi bahçesinde genel temizlik, bakım, onarım, ilaçlama, budama, gübreleme ve çevre düzenlemesi çalışması yapıldı.

Kahta Devlet Hastanesi bahçesinde peyzaj çalışması yapıldı
Bölge
Adıyaman’ın Kahta Devlet Hastanesi bahçesinde genel temizlik, bakım, onarım, ilaçlama, budama, gübreleme ve çevre düzenlemesi çalışması yapıldı.

Yapılan çalışmalar ile 3 bin 500 metrekare yeşil alan içerisinde bulunan mevcut ağaçların gerekli bakım ve budama işlemleri yapılarak korundu. Bahçeye ilave ağaçlar da dikilerek yeşil doku zenginleştirildi. Ayrıca çimlendirme çalışması yapılarak hastane bahçesi son derece sağlıklı ve modern bir görünüme kavuşturuldu. Bölge halkının talep ve önerilerini dikkate aldıklarını ifade eden Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, kurum olarak gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile bireylerin ihtiyaçlarına büyük katkıda bulunduklarını söyledi. Dost, “Hastanemize başvuran hasta ve hasta yakınlarımızın rahat bir nefes alabileceği, servislerde yatan hastalarına refakat eden vatandaşlarımızın dinlenebileceği huzurlu ve modern bir hastane bahçesi dizaynı planladık. Gerekli tadilat ve yenileme işlemleri ile bu güzel bahar aylarında misafirlerimize yemyeşil bir ortam hazırladık” diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom