casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Kahtalı Mıçeye moral gecesi düzenlendi

Kültür-Sanat Haber Girişi : 18 Mayıs 2024 12:29
Kahtalı Mıçeye moral gecesi düzenlendi
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde kemoterapi tedavisi gören Kahtalı Mıçe için moral amacıyla bir sevgi ve saygı gecesi düzenlendi.Adıyamanın Kahta İlçe
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde kemoterapi tedavisi gören Kahtalı Mıçe için moral amacıyla bir sevgi ve saygı gecesi düzenlendi.
Adıyamanın Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat Komisyonu tarafından düzenlenen programda, öğretmenler perde arkasından şiirlerini seslendirirken, bu şiirler gölgelerle birlikte Kahtalı Mıçeye moral verdi. Zemheri Ateşinin ikinci programında öğretmenler, Kahtalı Mıçeye moral ve destek vermek amacıyla gizemli bir atmosfer içinde, şiirlerini seslendirirken, onların siluetleri perde üzerinde görsel şölen oluşturdu.
Program, Kahtalı Mıçenin sağlık durumunun iyiye doğru gittiğini belirttiği bir video mesajıyla başladı. Kahtalı Mıçe, hastanede kemoterapi sürecinin etkili olduğunu ve sağlık durumunun iyileşmeye başladığını ifade ederek, bu anlamlı geceyi düzenleyenlere ve katılımcılara teşekkür etti.
Etkinlikte ayrıca, Kahtalı Mıçenin Türk sanat dünyasına girişini seslendirdiği eserleri ve oyunculuk kariyerini anlatan bir video sunumu yer aldı. Bu sunum, izleyicilere Kahtalı Mıçenin sanatsal yolculuğunu ve başarılarını detaylı bir şekilde aktardı.