Kale İlçesinde 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Yapıldı

07 Ocak 2019 tarihinde Kale ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Malatya 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında çalıştay gerçekleştirildi.

Kale İlçesinde 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Yapıldı Eğitim

07 Ocak 2019 tarihinde Kale ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Malatya 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında çalıştay gerçekleştirildi. Çalıştaya kale ilçesinde farklı okullarda görev yapan 43 öğretmen katıldı. Çalıştayın amacı 2023 Vizyon Belgesi ışığında Malatya Kale ilçesinin eğitim durumunu ortaya koymak, tespit, sorun, önerilerin yer aldığı bir etkinlik çerçevesinde gerçekleştirmektir.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR AKKAYA: ÇALIŞTAY ÇOK VERİMLİ GEÇTİ

Çalıştayın sonuç kısmında bir konuşma gerçekleştiren Kale İlçesi Milli Eğitim Müdürü Mustafa Akkaya "Kale olarak iyi bir çalışma gerçekleştirdik. İnşAllah amacına ulaşır. Memnun edici tarafı öğretmenlerimizin iyi sahiplenmesi ve memnun ayrılmalarıdır. Bu da çalıştaya değer verildiğinin göstergesidir. Bu çalıştayda ümidimiz çıkan sonuç raporunun bir nebze de olsa Ülkemizin geleceğinin inşa edilmesinde katkı sunmasıdır" dedi.

"İLÇE OLARAK İYİ HAZIRLANDIK"

İlçe Milli Eğitim Müdürü Akkaya konuşmasının devamında "2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde 2 Ocak 2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Okul Müdürlerine yönelik bilgilendirme ve görevlendirme toplantısı yapıldı. Bu kapsamda 13 grup oluşturuldu. Her okul kendi bünyesinde katılımcılara yönelik toplantı gerçekleştirdi. 7 Ocak 2019 tarihinde İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesinde saat 10 ile 13 arası çalıştay gerçekleştirildi. Çalıştayda elde edilen veriler ilçemizde daha önce görevlendirdiğimiz komisyon tarafından raporlaştırıldı. Bu anlamda Çalıştaya katılan tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom