Karabük'te Malatya Tartışması

Karabük'te Malatya Tartışması Elin Malatyalısı da burayı doldursun

Karabük'te Malatya Tartışması Türkiye

KARDEMİR A.Ş’nin son birkaç ay içinde 200’e yakın Genel Müdür Yardımcısı, Müdür, Mühendis, Kapsam dışı ve içi personel alımı yapıldığı iddia ediliyor.

Türkiye haritasında Karabük’ün yerini bilmeyen ve Karabük’te bu zamana kadar bir gün bile yaşamamış insanlar  işe alındığı iddia ediliyor.

Karabük dışında yaşayan 150 civarında kişinin iddia edildiği gibi KARDEMİR’e işe başlamasında en fazla belirleyici ismin KARDEMİR A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi ve AK Parti Malatya Eski Milletvekili Ömer Faruk Öz’ün olduğu öne sürülüyor.

“Bu millet onu affetmeyecek. Uzun süredir KARDEMİR Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi ve iş konusunda kim kendisine gittiyse, olumsuz cevap verip gönderdi. Elin Malatyalısı da burayı doldursun.” şeklinde ifadeler kullanıyor.

Geçtiğimiz Kasım ayında oğlu ve kendisinin oyu ile birlikte 4 bağımsız yöneticinin oyunu da firesiz alarak KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olan Kamil Güleç şimdi bu tür tasarrufların uygulanmasına izin vererek, başkanlığının diyet borcunu mu ödüyor?

 

24. ve 25. Dönem AK Parti Karabük Milletvekili olarak TBMM’de Karabük’ü temsil eden eski vekil Osman Kahveci’nin Karabük dışından onlarca kişinin alınmasına sessiz kalmasına, halk büyük tepki gösteriyor.

Yine iddialara göre 50 yaşına gelmiş kendi yakın ve tanıdıklarını KARDEMİR’e iş başı yaptıran Kahveci’nin KARDEMİR A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu olmasına rağmen, kendisini 2 dönem TBMM’ye gönderen Karabüklülerin hak ve menfaatlerini korumadığından ve sessiz kalmayı tercih etmesinden dolayı vatandaş “Bu millet onu affetmeyecek. Uzun süredir KARDEMİR Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi ve iş konusunda kim kendisine gittiyse, olumsuz cevap verip gönderdi. Elin Malatyalısı da burayı doldursun.” şeklinde ifadeler kullanıyor

Kaynak: Karabük Net Haber

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Sinan yeni @Kardemir AŞ benim ekmek teknem ama bir çok arkadaşım madur konumunda sebebi ise fazla yapılan mesai ler bir çok kısımda bu eleman eksikliği var halan eleman alımı yapılmıyor

07 Temmuz 2019 20:17

Kardemir AŞ benim ekmek teknem ama bir çok arkadaşım madur konumunda sebebi ise fazla yapılan mesai ler bir çok kısımda bu eleman eksikliği var halan eleman alımı yapılmıyor ben başta olmak üzere çoğu arkadaşımız piskolojik olarak madur konumunda mevcut elemanlardan halan formen atamalı yapılıyor eksik olan eleman dip yapıyor acilen işçi alımı yapılması gerekiyor

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom