Kick Boks Bölge Başkanı Erdoğan’dan Sami Kayıcı ile ilgili açıklama

Türkiye Kick Boks Federasyonu Güneydoğu Bölge Başkanı Haluk Erdoğan, Federasyon Başkanı Salim Kayıcı'nın WAKO Avrupa As Başkanlığına seçilmesiyle ilgili açıklamada bulundu.

Kick Boks Bölge Başkanı Erdoğan’dan Sami Kayıcı ile ilgili açıklama
Bölge
Türkiye Kick Boks Federasyonu Güneydoğu Bölge Başkanı Haluk Erdoğan, Federasyon Başkanı Salim Kayıcı’nın WAKO Avrupa As Başkanlığına seçilmesiyle ilgili açıklamada bulundu.

Federasyon Başkanı Salim Kayıcı Makedonya’nın Üsküp şehrinde yapılan WAKO Avrupa Kick Boks Federasyonu Genel Kurulunda yeniden WAKO Avrupa As Başkanı seçildi. Güneydoğu Bölge Başkanı Haluk Erdoğan, Salim Kayıcı’nın yurt içinde ve yurt dışındaki başarılı çalışmalarına dikkat çekerek, “Özellikle Ülkemizde başta gençlerimiz olmak üzere Kick Boksa olan ilginin her geçen gün çığ gibi büyümesi ile Ülkemizi Dünya’da ve Avrupa’da başarılı bir şekilde temsil etmektedir. Bu başarıların sonucunda Kick Boks da Dünyanın gözü Ülkemize çevrilmiştir. Bu vesileyle Makedonya’nın Üsküp şehrinde yapılan WAKO Fedarasyon genel kurulunda Salim Kayıcı Avrupa Kick Boks As Başkanı seçilmiştir. Kick Boks camiası olarak bizleri gururlandırmıştır. Görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom