Kutlu çiftini kursiyerler misafir etti

Adıyaman Belediyesi tarafından hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezinde eğitim gören kursiyerler, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu'yu misafir etti.

Kutlu çiftini kursiyerler misafir etti
Bölge
Adıyaman Belediyesi tarafından hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezinde eğitim gören kursiyerler, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu’yu misafir etti.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu, Adıyaman Belediyesi tarafından Siteler mahallesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezinde eğitim gören kursiyerlerin misafiri oldu.

Evlerinde pasta ve börek yapan kursiyerlerin davetini geri çevirmeyerek, onlarla güzel bir zaman geçiren Kutlu çifti, kursiyerlerin sıcak davetinden dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getirerek hepsine teşekkür etti.

Adıyaman Belediyesi tarafından iç tefrişatı yapılan, Halk Eğitim Merkezi tarafından da usta öğreticileri görevlendirilen merkezlerde, el emeği, göz nuru çalışmalar ortaya koyan kursiyerler ise kendilerine bu imkanı tanıyan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etmek için böyle bir ortam oluşturduklarını dile getirdi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom