Listeye takılmayın

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’da aday listesindeki bazı isimlere takılarak tepki gösteren seçmenlere çağrıda bulunarak

Listeye takılmayın Siyaset

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’da aday listesindeki bazı isimlere takılarak tepki gösteren seçmenlere çağrıda bulunarak, “Ali, Veli için değil, bu ülke için oyunuzu kullanın. Geleceğimiz için oyunuzu kullanın. Cumhurbaşkanımızı Meclis'te azınlığa, muhalefete düşürmeyin” dedi.

GELECEK İÇİN OYUNUZU KULLANIN

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine 13 gün kaldı. Bu kapsamda seçim çalışmalarını sürdüren Gümrük ve Ticaret Bakanı ve AK Parti Malatya 1.sıra milletvekili adayı Bülent Tüfenkci, aday listesindeki bazı isimlere takılarak tepki gösteren seçmenlere çağrıda bulunarak, “Ali, Veli için değil, bu ülke için oyunuzu kullanın. Geleceğimiz için oyunuzu kullanın. Cumhurbaşkanımızı Meclis'te azınlığa, muhalefete düşürmeyin. Biz Meclis'te çoğunluğu sağlamadığımız an sistemi kilitlemiş oluruz. Dolayısıyla biz Türkiye'yi o duruma düşürmeyin diyoruz” dedi.

SADECE YOL DEĞİL GÖNÜLLER İNŞA ETTİK

Türkiye'nin istikbali, istiklali, geleceği noktasında ve gençlerinin rahat ve refah içinde varlığını sürdürmesi adına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin uygulanmasına geçeceklerini ifade eden Tüfenkci, AK Parti’nin sadece yol yapmadığını aynı zamanda gönülden gönüle köprüler kurup kardeşliği pekiştirdiğini, 81 milyon vatandaşı bir ve beraber gördüğünü söyledi. Tüfenkci, “Vatanına, milletine, devletine ihanet etmeyen her bir kardeşimizle yol yürürüz dedik ve onların refah düzeyini arttırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz, 24 Haziran’dan sonra yüksek büyümeyle beraber biz daha fazla insanımıza iş ve aş bulacağız” diye konuştu. 

Malatya Net Haber

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom