Lübnanlı geline mehteranlı düğün

Lübnan'dan Adıyaman'a gelin olarak gelen Meysem Musa, Türk usullerine göre evlenerek mehteran takımı eşliğinde damat ile birlikte harmandalı oynadı.

Lübnanlı geline mehteranlı düğün
Bölge
Lübnan’dan Adıyaman’a gelin olarak gelen Meysem Musa, Türk usullerine göre evlenerek mehteran takımı eşliğinde damat ile birlikte harmandalı oynadı.

Lübnan asıllı Meysem Musa, öğrenci olarak geldiği İstanbul’da 2 yıl önce tanıştığı Adıyamanlı Mehmet Tolga Sakin ile dünya evine girdi. Meysem Musa ile Mehmet Tolga Sakin’in düğünü mehteran takımı ile gerçekleşti.

Adana’dan gelen mehteran takımı eşliğinde düğün salonuna giren gelin ve damat salonda Harmandalı oynadı. Lübnanlı gelin Meysem Musa ile Mehmet Tolga Sakin’in düğün töreninde mehteran takımı çeşitli marşlar seslendirdi.

Salonda bulunan misafirler ve küçük çocuklar ellerinde Türk Bayrakları ile mehter takımının marşlarına eşlik etti.

Damat Mehmet Tolga Sakin daha sonra mehteran takımını yönetin mehterbaşının kıyafetini giyerek bir marşı kendisi yönetti.

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu tarafından kıyılan nikahın ardından evlilik cüzdanı Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel tarafından geline verildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom