Asayiş Haber Girişi : 15 Ocak 2021 01:19

Malatya’da teyzenin yüzünü polis güldürdü

Hayvanı çalınan teyzenin yüzünü polis güldürdü.

Malatya´da büyükbaş hayvanı çalınan yaşlı bir teyze, hayvanı bulununca "Siz bana sahip çıktınız Allah´ da size sahip çıksın, Allah polisimizi başımızdan eksik etmesin, kurban olurum size" diyerek ekiplere teşekkür etti.

Eryaman haber arası

 


Pütürge ilçesi´nde yaşanan olayda, tek katlı müstakil bir evde yaşayan ve geçimini beslediği ineğin sütüyle sağlayan yaşlı bir teyzenin büyükbaş hayvanın çalınması üzerine Pütürge ilçe Emniyet Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda ineği çalan şahısların izine Malatya kent merkezinde ulaşıldı. Ekiplerce yapılan operasyonda çalınan inek ele geçirilirken, şüpheli şahıs gözaltına alındı.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON


Ele geçirilen inek yaşlı teyzeye teslim edilirken, tek geçim kaynağı olan ineğin bulunmasına çok sevinerek duygulanan yaşlı teyze "Siz bana sahip çıktınız Allah´da size sahip çıksın, Allah polisimizi başımızdan eksik etmesin, kurban olurum size" diyerek ekiplere teşekkür etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.