MALATYA DEVLET HASTANESİNE TEŞEKÜRLER

MALATYA HABER - MALATYA'NIN EN GÜNCEL HABER SİTESİ

MALATYA DEVLET HASTANESİNE TEŞEKÜRLER Özel Haber

Malatya Devlet Hastanesi yoğun bakım katında bulunan kafeteryanın akşam saat 18.30'da kapanması hasta yakınlarını ve ziyaretçileri mağdur ediyordu.
Malatya Sanal Haber olarak gelen şikayetlere kulak verdik ve durumu yerinde görmek istedik.
Akşam saat 20:00 gibi Yoğun bakım katına gittiğimizde hasta yakınlarının evlerinde termoslarla çay getirdiğini ve gelen insanlara kendi imkanlarıyla evde getirdikleriyle koridor aralarında yerlerde oturarak ikramda bulunduklarını gözlemledik. Hastane başhekimliğinden ve yönetimden kafeteryanın en azından gece yarısına kadar açık durmasını isteyen hasta yakınlarının sesini Malatya Sanal Haber olarak duyurmaya çalıştık. Hasta yakınları hastaneden memnun olduklarını hastaneyi yapanlara ve hastaneyi yönetenlere teşekkür ederek dile getirdiler.
Yaptığımız haber üzerine hızlı bir şekilde harekete geçen hastane başhekimliği ve yönetim hemen duruma el koymuş kafeteryanın gece yarısına kadar açık kalmasını sağlamıştır.
Biz de Malatyalılar adına Malatya Sanal Haber olarak hasta vatandaşların sesine kulak veren hastane başhekimliğine ve yönetimine teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom