Spor Haber Girişi : 04 Şubat 2018 14:31

Malatya İdmanyurdu’ndan 6 transfer birden hedef 3.lig

Geçtiğimiz günlerde yönet

Geçtiğimiz günlerde yönetimi el değiştiren Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Ligi takımlarından Malatya İdmanyurdu transferde 6 futbolcuya birden imza attırarak gövde gösterisi yaptı.

Malatyalı iş adamı Teoman Mutlu’nun desteklediği sarı lacivertli kulüp, bu sezon lige 3. Lig hedefiyle başlayacak. Bu doğrultuda çalışmalarına başlayan Malatya İdmanyurdu, kulüp binasında düzenlenen törenle 6 futbolcuya birden imza attırdı. Kulüp Başkanı Mehmet Gündüz’ün hazır bulunduğu imza töreninde, en son İnönü Üniversitesispor’da forma giyen Oğuzhan Akar ve Engin Bilici ile Hekimhan Belediye’den Osman Tunç, Sanayispor’dan Ergül Kurt, 1932 Malatyagücü takımından Uğur Gölgeli ve en son Pütürge Belediyespor’da forma giyen Turgay Gürcü’ye imza attırıldı.

“Uzun vadede hedefimiz 3.lig”

Bu sezon lige 3. Lig hedefiyle başlayacaklarını kaydeden Kulüp Başkanı Mehmet Gündüz, “Malatya’mızın köklü ve efsane kulüplerinden Malatya İdmanyurdu farklı bir projeyle Malatya’mıza bir profesyonel takım kazandırmak için yola çıkmış bulunuyor. Bu anlamda önümüzdeki günlerde güzel gelişmelerin yaşanacağını umut ediyorum. Amerika’da yaşayan Malatyalı iş adamı Sayın Teoman Mutlu’nun da bu anlamadaki destekleri bizleri mutlu etmektedir. Teoman Beye teşekkürlerimiz iletiyoruz. Tabi uzun vadede hedefimiz 3.lig. Bunun içinde gerekli şeyler yapılacaktır. Malatya’mıza hayırlı olsun” diye konuştu.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON