Diğer Düzenleme Tarihi : 03 Aralık 2020 15:05 Haber Girişi : 03 Aralık 2020 15:08

Malatya il Başkanından Şifa Paketi

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım'dan Şifa Paketi.

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım, Koronavirüs tedavisi gören hastalara şifa olması niyetiyle ve bu süreçte parti olarak vatandaşların morallerini yüksek tutmak adına yanlarında olduklarını hissettirmek amacıyla Şifa Paketleri hazırladı. Bu şifa paketlerini hastalara ulaştırmaya başlayacaklarını söyleyen Yıldırım şunları kaydetti; Bu süreçte bağışıklık sistemini güçlü tutmak çok önemli. Bizler de halkımızın bağışıklık sistemini güçlü tutacak doğal ürünleri bu şifa paketlerimizin içine yanında Sirke, Adaçayı, Kuşburnu, Sumak , El dezenfektanı, maske gibi malzemeler koyduk. Inşallah tespit ettiğimiz evlere bu paketlerimizi ulaştıracağız. 

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

 

Yıldırım ayrıca hazırlanan paketlerin içerisine bir mektup bıraktı. Mektupta vatandaşlara selam ederek yanlarında olduklarını belirtti. 

"Çok kıymetli hemşehrim;

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü gün geçtikçe artıyor. Ancak bu hastalık alacağımız tedbirlerden asla daha güçlü değildir. Bu hastalığı hep birlikte atlatacağız, sağlıklı günlere tekrar döneceğiz. Bu süreçte en önemli olan şey bağışıklık sistemimizi güçlü tutmaktır. Bir siyasi parti il başkanı sıfatımın yanında bir Gıda Mühendisi olarak söylemek isterim ki; bu süreçte C ve D vitamini almak vücut direncini Allah'ın izniyle arttıracaktır. Bu gerçekler ışığında bizler de sizlerin bu süreci sağlık ve afiyetle atlatmanız adına naçizane bir "Şifa Paketi" hazırladık. Bu paketteki ürünleri afiyetle kullanınız. Bu süreci hep birlikte sevgiyle atlatacağız, güvenle atlatacağız, sağlıklı günlere hep birlikte tekrar kavuşacağız. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin ise gözlerinden öperim. Kalın sağlıcakla... "

Dutpınar haber arası

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.